Cart 0
 
 

Warsztaty

 
Kuba_z_rodzicami_fot._Michal_Ramus-28.jpg
 

Poza codziennymi zajęciami zapraszamy także na warsztaty sobotnie. Organizujemy również letnie wyjazdy z jogą i medytacją. Dłuższe spotkania ze sztuką asan dają szansę rozwijania świadomej techniki dla bardziej efektywnego wykorzystania talentów ciała i przekraczania jego ograniczeń.

 

film

Warsztat Chili 

sklad.00_00_13_05.Still005-s.jpg

zapraszamy w czerwcu 2019 ROKu na kurs nocy świętojańskiej kurkuma

szczegóły wkrótce

film

7 kroków medytacji

sklad.00_01_11_24.Still009_s.jpg

 Zapraszamy na krótki wykład poświęcony podstawom medytacji.

Studio Jogi Katowice
SOBOTA 23 marca 2019

ANAHATA

ilianaszer.jpg
 

CZAKRA SERCA

ANAHATA  

Prowadzi dr Iliana Ramirez z Meksyku łącząca w nauczaniu tradycję duchowego uzdrawiania meksykańskich curanderos z osiągnięciami współczesnej psychologii.

W programie praca z wyobraźnią, medytacje i wizualizacje prowadzone słowem, obrazem i dźwiękiem otwierające na harmonizowanie energii opisanej w tradycji Dalekiego Wschodu przez model czakry serca.

Sobota 23 Marca 2019
godz. 9.00 – 15.00

Anahata symbolizuje otwarcie na świat i związki z ludźmi, drogę do wymiany energii, do uwrażliwienia na współodczuwanie. Harmonia energetyczna w tej czakrze przejawia się empatią, szczerością, hojnością, ufnością. Przynosi uczucie bezwarunkowej miłości do wszystkich żywych istot, wolnej od przywiązań i oczekiwań. Iliana podczas warsztatu wskaże ścieżkę poznania, usuwania blokad, drogę do wzmacniania energii czakry serca otwierającej na to, co przynosi każdy kolejny dzień.

Koszt 296 zł

Zapisy: 604 57 06 57 lub osobiście w Studio Jogi