Cart 0
 
 

Warsztaty

 
Kuba_z_rodzicami_fot._Michal_Ramus-28.jpg
 

Poza codziennymi zajęciami zapraszamy także na warsztaty sobotnie. Organizujemy również letnie wyjazdy z jogą i medytacją. Dłuższe spotkania ze sztuką asan dają szansę rozwijania świadomej techniki dla bardziej efektywnego wykorzystania talentów ciała i przekraczania jego ograniczeń.

 

Studio Jogi Katowice
SOBOTA 19 STYCZNIA 2019

CORE

Malgosia-Madej-2.jpg
 

Joga dla dolnych pleców, brzucha i miednicy

CORE  

Sobota 19 stycznia 2019
godz. 9.00 – 12.30

Prowadzi Małgorzata Madej -  dyplomowany nauczyciel jogi wg metody B.K.S. Iyengara (Stopień - Junior III) o 25-letnim stażu i dużym doświadczeniu, także terapeutycznym, prowadzi od wielu lat własne Studio Jogi w Opolu (http://www.madej.opole.pl/).

Na warsztacie - hatha joga w ujęciu B. K. S. Iyengara ze szczególnym uwzględnieniem elementów terapeutycznej pracy z obszarem dolnych pleców, brzucha, miednicy i bioder.

Małgorzata Madej tak mówi o swojej praktyce: „Joga Iengara to metoda opanowania ciała i zmysłów, oczyszczania umysłu, budzenia inteligencji i docierania do duszy, jądra istnienia.” (…) „Uważam, że to też jest w jodze fascynujące, że nie ma takiego momentu w praktyce, w którym możemy sobie powiedzieć: To już koniec mojej pracy, nic już więcej nie jestem w stanie zrobić. Mówi się o tym, że joga daje większy spokój, harmonię, zdrowie fizyczne i psychiczne. O tym praktykujący ją może przekonać się bardzo szybko. Moim zdaniem joga oczyszczając nas, dociera do tych najciemniejszych zakątków naszej duszy, co często nie jest zbyt przyjemne. Ale uświadomienie sobie tego i praca nad tym sprawia, że powoli, z mozołem możemy rozwiązywać problemy zalegające głęboko w naszym wnętrzu.”

Koszt 139 zł

Zapisy: 604 57 06 57 lub osobiście w Studio Jogi

Liczba miejsc ograniczona